Hydraulika siłowa | ROCH

Adres ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry Telefon +48 32 381 99 40


Kontakt

Dane kontaktowe:

ROCH Sp. zoo
ul. Kopalniana 72, 42- 605 Tarnowskie Góry, woj. śląskie

NIP 645-240-69-62
biuro@roch.pl
GPS: N 50 25 08", E 18 51 33"

Godziny otwarcia:
Biuro: Poniedziałek - Piątek 07:00-15:00
Warsztat: Poniedziałek - Piątek 06:00-16:00
Warsztat: Sobota 06:00-12:00

Zarząd:

Prezes Zarządu:
Dariusz Ginalski
tel.: 663 707 216
dginalski@roch.pl

Oddziały:

Dyrektor Ds. Handlowych:
Wojciech Karwath
kom.: 604 121 741
w.karwath@roch.pl

Sekretariat:
Aneta Brisz
kom.: 882 121 836
tel.: 32 381 99 40
abrisz@roch.pl

Kierownik Działu Jakości:
Andrzej Kośny
kom.: 534 091 743
akosny@roch.pl

Kierownik Działu Projektowo Technologicznego:
Tomasz Kurzeja
kom.: 728 482 662
tkurzeja@roch.pl

Kierownik Działu Hydrauliki:
Tomasz Wyrwoł
kom.: 530 720 262
twyrwol@roch.pl

Sprzedaż:
Zygmunt Stania
kom.: 575 997 428
sprzedaz@roch.pl
tel.: +48 791 672 918

Dział Uszczelnień Technicznych:
Piotr Wiśniewski
tel.: 728 481 460
piotrek@roch.pl

Kierownik Gospodarki Magazynowej:
Andrzej Czichy
tel.: 784 692 469
andrzej@roch.pl

Lokalizacja:

 


Nasze Maszyny CNC

Prasa krawędziowa ATLANTIC 160T CNC

 

Zobacz więcej

Laser firmy TRIUPF

 

Zobacz więcej

Maszyna do cięcia wodą cięcie wodą CNC WATER JET

 

Zobacz więcej

Drążarka elektroerozyjna drutowa CHARMILLES ROBOFIL 290

 

Zobacz więcej

Centrum 7-osiowe Auerbach AX 3 TLF do głębokich wierceń

 

Zobacz więcej

Centrum 5-osiowe Auerbach AX 5 B-HSC

 

Zobacz więcej

Ramię pomiarowe firmy FARO z głowicą laserową

 

Zobacz więcej

Leica Absolute Tracker AT 401

 

Zobacz więcej

Obróbka CNC, zapewnia wyjatkową precyzję wykonania

Dowiedz się więcej
Unia Europejska

Jestes zainteresowany jedna z
naszych usług lub ofert?

Skontaktuj się z nami a nasi specjaliści dostarcza
ci wszystkie informacje oraz wycene.

+48 575 997 428